Kérdésed lenne? Hívj minket: + 36 1 338 10 47  | Fax: +36 1 799 88 62

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Tudod, hogy mit szeretek a cégünkben? Mindegyikünk minden reggel úgy indul el otthonról, hogy olyan munkahelyen és munkakörben dolgozik, amit szeret!
Inspirálunk embereket arra, hogy minőségi kozmetikai termékeket vegyenek tőlünk. Kitűnő referencia több mint 10 éves munkánk helyességéről a végfelhasználói piacon minden évben növekvő forgalmunk és a bővülő vevőállományunk. Olyan módszereket javaslunk, és olyan emberi munkakapcsolatokat építünk ki, ami vevőinket is inspirálja. Ez a legjobb dolog a világon!

Feladatok
  • A meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkapcsolatok bővítése
  • Állandó vevőlátogatás és az ügyfél adatbázis folyamatos frissítése, fejlesztése
  • A megrendelések koordinálása
  • Aktív részvétel az értékesítési folyamatokban
  • Napi kapcsolat tartása a központtal
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítési szemlélet, hozzáállás
  • Az emberek iránt érdeklődő, nyitott, rugalmas személyiség
  • Tudatos és tervezett önálló munkaszervezés, munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, e-mail)
  • Saját számítógép és gépjármű, “B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési tapasztalat
  • Pontosság, megbízhatóság
Előnyt jelent
  • Kozmetikus, szépségipari végzettség
  • Értékesítési tapasztalat, hasonló területen
Az alábbi területekre keresünk területi képviselőket:
  • Észak-magyarországi régió (Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén)
  • Kelet-magyarországi régió (Hajdú-Bihar, Csongrád)
Amit kínálunk
  • Teljes körű szakmai felkészítés
  • Meglévő ügyfélkör átadása
  • Az értékesítési tevékenység teljes körű elméleti és gyakorlati támogatása
  • Mobiltelefon céges használatra
  • Első három hónapban támogatási rendszer
  • Hosszú távon jól működő vállalkozás és versenyképes kereset
Egyéb információk
  • Szerződéses vállalkozói munkaviszony
  • Barátságos, jól szervezett, összetartó csapat

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és szívesen részt venne egy dinamikus csapat hosszú távú terveinek megvalósításában, kérjük fényképes önéletrajzával és motivációs levelével jelentkezzen az info@beautypartner.hu e-mail címen! (Az e-mail tárgya: ügyfélkapcsolati munkatárs jelentkezés)

Központ:
1112 Budapest, Olt utca 37.

Telefonszám:
06 1 338 10 47

Válassz hírleveleink közül!

Amennyiben kozmetikus vagy és

szeretnél értesülni tréningjeinkről,

kezeléseinkről, újdonságainkról!

vagy

Amennyiben nem vagy kozmetikus,

de szeretnél értesülni újdonságainkról,

akcióinkról bőröd otthoni ápolásához!

LEGYÉL TE AZ ELSŐ!

Iratkozz fel hírlevelünkre, és értesülj első kézből

tréningjeinkről, kezeléseinkről, újdonságainkról!

* A személyes adatok harmadik fél   részére nem kerülnek kiadásra!

GRATULÁLUNK!

Sikeresen feliratkoztál hírlevelünkre!

Kozmetikumok otthoni felhasználásra

Tanácsok, ajánlások, termékek az otthoni bőrápoláshoz

Kozmetikumok professzionális felhasználásra

Tréningek, kezelések, segédanyagok kozmetikusok részére