Kérdésed lenne? Hívj minket: + 36 1 338 10 47  | Fax: +36 1 799 88 62

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Évek óta piacon levő, sikeres, dinamikusan fejlődő szépségipari cég keresi új értékesítő munkatársait!

Feladatok
  • Professzionális és lakossági kozmetikai termékek direkt értékesítése kozmetikusok részére
  • Az adott területen lévő kozmetikus partnerekkel való kapcsolattartás és szakmai tanácsadás
  • Új partnerek felkutatása és az ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Heti, havi tervek és jelentések elkészítése
  • Szakmai bemutatók, tréningek szervezése
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítési szemlélet, hozzáállás
  • Eredmény- és ügyfél-orientáltság
  • Tudatos és tervezett önálló munkaszervezés, munkavégzés
  • Számlaképesség működő vállalkozásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, e-mail)
  • Saját számítógép és gépjármű, “B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési tapasztalat
Előnyt jelent
  • Kozmetikus végzettség
  • Értékesítési tapasztalat, hasonló területen
Amit kínálunk
  • Teljes körű szakmai felkészítés
  • Meglévő ügyfelek átadása
  • Az értékesítési tevékenység elméleti és gyakorlati támogatása
  • Mobiltelefon céges használatra
  • Első három hónapban támogatási rendszer
  • Hosszú távon jól működő vállalkozás és versenyképes kereset
Egyéb információk
  • Intenzív betanulás
  • Szerződéses vállalkozói munkaviszony
  • Barátságos, jól szervezett, összetartó csapat

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és szívesen részt venne egy dinamikus csapat hosszú távú terveinek megvalósításában, kérjük fényképes önéletrajzával és motivációs levelével jelentkezzen az info@beautypartner.hu e-mail címen! (Az e-mail tárgya: területi képviselő jelentkezés)

Központ:
1112 Budapest, Olt utca 37.

Telefonszám:
06 1 338 10 47