Kérdésed lenne? Hívj minket: + 36 1 338 10 47  | Fax: +36 1 799 88 62

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Évek óta piacon levő, sikeres, dinamikusan fejlődő szépségipari cég keresi új értékesítő munkatársait!

Feladatok
  • Professzionális és lakossági kozmetikai termékek direkt értékesítése kozmetikusok részére
  • Az adott területen lévő kozmetikus partnerekkel való kapcsolattartás és szakmai tanácsadás
  • Új partnerek felkutatása és az ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Heti, havi tervek és jelentések elkészítése
  • Szakmai bemutatók, tréningek szervezése
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítési szemlélet, hozzáállás
  • Eredmény- és ügyfél-orientáltság
  • Tudatos és tervezett önálló munkaszervezés, munkavégzés
  • Számlaképesség működő vállalkozásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, e-mail)
  • Saját számítógép és gépjármű, “B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési tapasztalat
Előnyt jelent
  • Kozmetikus végzettség
  • Értékesítési tapasztalat, hasonló területen
Amit kínálunk
  • Teljes körű szakmai felkészítés
  • Meglévő ügyfelek átadása
  • Az értékesítési tevékenység elméleti és gyakorlati támogatása
  • Mobiltelefon céges használatra
  • Első három hónapban támogatási rendszer
  • Hosszú távon jól működő vállalkozás és versenyképes kereset
Egyéb információk
  • Intenzív betanulás
  • Szerződéses vállalkozói munkaviszony
  • Barátságos, jól szervezett, összetartó csapat

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és szívesen részt venne egy dinamikus csapat hosszú távú terveinek megvalósításában, kérjük fényképes önéletrajzával és motivációs levelével jelentkezzen az info@beautypartner.hu e-mail címen! (Az e-mail tárgya: területi képviselő jelentkezés)

Központ:
1112 Budapest, Olt utca 37.

Telefonszám:
06 1 338 10 47

Válassz hírleveleink közül!

Amennyiben kozmetikus vagy és

szeretnél értesülni tréningjeinkről,

kezeléseinkről, újdonságainkról!

vagy

Amennyiben nem vagy kozmetikus,

de szeretnél értesülni újdonságainkról,

akcióinkról bőröd otthoni ápolásához!

LEGYÉL TE AZ ELSŐ!

Iratkozz fel hírlevelünkre, és értesülj első kézből

tréningjeinkről, kezeléseinkről, újdonságainkról!

* A személyes adatok harmadik fél   részére nem kerülnek kiadásra!

GRATULÁLUNK!

Sikeresen feliratkoztál hírlevelünkre!

Kozmetikumok otthoni felhasználásra

Tanácsok, ajánlások, termékek az otthoni bőrápoláshoz

Kozmetikumok professzionális felhasználásra

Tréningek, kezelések, segédanyagok kozmetikusok részére