Kérdésed lenne? Hívj minket: + 36 1 338 10 47  | Fax: +36 1 799 88 62

NYOMDAI ELŐKÉSZÍTŐ GRAFIKUS

Évek óta piacon levő, sikeres, dinamikusan fejlődő szépségipari cég keresi új nyomdai előkészítő grafikust!

Feladatok
  • Facebook, instagram, pinterest, weboldalak grafikai anyagainak tervezése, szerkesztése
  • Bannerek, kiadványok, hírlevelek, prospektusok tervezése, szerkesztése
  • Projektmunkák grafikai anyagainak nyomdai előkészítése
Elvárások
  • Szakirányú OKJ-s végzettség
  • Adobe Photoshop professzionális használat
  • Adobe InDesign professzionális használat
  • Adobe Illustrator professzionális használat
  • Kreatív és sales orientált gondolkodás
  • Önálló, proaktív, gyors, hatékony munkavégzés
  • Csapatszellem
Előnyt jelent
  • Érdeklődés a kozmetikai piac iránt
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Betanulási időszak
  • Barátságos, jól szervezett összetartó csapat
Munkavégzés helye
  • Budapest, 11. Kerület, teljes munkaidő

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és szívesen részt venne egy dinamikus csapat hosszú távú terveinek megvalósításában, kérjük fényképes önéletrajzával és motivációs levelével jelentkezzen az info@beautypartner.hu e-mail címen! (Az e-mail tárgya: nyomdai előkészítő grafikus)

Központ:
1112 Budapest, Olt utca 37.

Telefonszám:
06 1 338 10 47

Válassz hírleveleink közül!

Amennyiben kozmetikus vagy és

szeretnél értesülni tréningjeinkről,

kezeléseinkről, újdonságainkról!

vagy

Amennyiben nem vagy kozmetikus,

de szeretnél értesülni újdonságainkról,

akcióinkról bőröd otthoni ápolásához!

LEGYÉL TE AZ ELSŐ!

Iratkozz fel hírlevelünkre, és értesülj első kézből

tréningjeinkről, kezeléseinkről, újdonságainkról!

* A személyes adatok harmadik fél   részére nem kerülnek kiadásra!

GRATULÁLUNK!

Sikeresen feliratkoztál hírlevelünkre!

Kozmetikumok otthoni felhasználásra

Tanácsok, ajánlások, termékek az otthoni bőrápoláshoz

Kozmetikumok professzionális felhasználásra

Tréningek, kezelések, segédanyagok kozmetikusok részére