Kérdésed lenne? Hívj minket: + 36 1 338 10 47  | Fax: +36 1 799 88 62

NYOMDAI ELŐKÉSZÍTŐ GRAFIKUS

Évek óta piacon levő, sikeres, dinamikusan fejlődő szépségipari cég keresi új nyomdai előkészítő grafikust!

Feladatok
  • Facebook, instagram, pinterest, weboldalak grafikai anyagainak tervezése, szerkesztése
  • Bannerek, kiadványok, hírlevelek, prospektusok tervezése, szerkesztése
  • Projektmunkák grafikai anyagainak nyomdai előkészítése
Elvárások
  • Szakirányú OKJ-s végzettség
  • Adobe Photoshop professzionális használat
  • Adobe InDesign professzionális használat
  • Adobe Illustrator professzionális használat
  • Kreatív és sales orientált gondolkodás
  • Önálló, proaktív, gyors, hatékony munkavégzés
  • Csapatszellem
Előnyt jelent
  • Érdeklődés a kozmetikai piac iránt
  • Angol nyelvtudás
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Betanulási időszak
  • Barátságos, jól szervezett összetartó csapat
Munkavégzés helye
  • Budapest, 11. Kerület, teljes munkaidő

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásoknak és szívesen részt venne egy dinamikus csapat hosszú távú terveinek megvalósításában, kérjük fényképes önéletrajzával és motivációs levelével jelentkezzen az info@beautypartner.hu e-mail címen! (Az e-mail tárgya: nyomdai előkészítő grafikus)

Központ:
1112 Budapest, Olt utca 37.

Telefonszám:
06 1 338 10 47